Skákáním ke zdravému pohybu

Děti nepatří do jediné kategorie, která vyhledává prostor ke skákání, a to den co den. I dospělí si můžou užít porci zábavy a zdravého pohybu díky tomu, že navštíví místo, kde je povoleno především to, nestát pořád na místě.
Jestli si přejete zlepšit vaši kondičku a podpořit pohybovou aktivitu, které nemáte dostatek, rozhodně neodolejte nabídce navštívit Jumppark Brno, kde si procvičíte to, jaké je to být pořád v pohybu a shodit i nějaká nadbytečná kila.

skákání

Trénink pod dohledem zkušeného trenéra

Kromě atrakcí, kde máte možnost zadovádět si dle vlastního uvážení a užít si i nějakou tu zábavu, vám nabízíme možnost zúčastnit se tréninku pod dohledem profesionálního trenéra, který vám poradí a současně vás i naučí to, jaká technika skákání je ta nejúčinnější a nejvíce bezpečná.
Uvidíte, že při opakované návštěvě a absolvování více tréninků, vám půjde vaše váha brzy dolů a vy si budete moci užívat pouze to, jak vám prospívá i psychicky.

skákací hrad

Vezměte sebou přátelé

Tento park není určený pouze pro děti, ale přijít na své si v něm můžou i dospělí. Všechny atrakce jsou přizpůsobené tomu, aby unesly i větší váhu a poskytly možnost zabavit se i všem starším lidem. Ve volném provedení si můžete zkusit několik triků nebo skákání dle vašich možností a chuti. Neváhejte však sebou vzít několik přátel a užít si den plný radostného pohybu, jak tomu bylo ve vašem dětství.
Není nic špatného na tom, vyzkoušet pro změnu jinou formu odpočinku, než který znáte. Uvidíte, že se to všem vašim známým bude líbit a rozhodně neodmítnou další šanci, zúčastnit se společného skákání v kruhu nejbližších. Čeká na vás i drobné občerstvení a nabídka nápojů, které po náročném (ovšem zábavním) skákání oceníte nejvíce. Vkročte i vy na místo, kde se jednoduše nezastavíte a užijete si tolik legrace, kolik jen potřebujete k tomu, abyste na chvíli vypnuli od všech povinností a práce, které máte nad hlavu.